Стільниковий полікарбонат ECOPOL (Екопол) — це порівняно новий полікарбонат на ринку України, який уже встиг зарекомендувати себе дуже добре, порівнюючи з іншими виробниками такого роду аркушів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Екопол |
| Країна виробник | Румунія |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Особливість кольору | Прозорий |